Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl

Eko sprzątanie
KIM JESTEŚMY?

FIRMA SPRZĄTAJĄCA I JEJ MISJA W XXI W.

Jaki wpływ na wodę mają środki chemiczne, których używamy w domu? Co dopiero przy ilościach przemysłowych, kiedy ponosimy odpowiedzialność za sprzątanie biur, sprzątanie magazynów czy hal?

Cel, jaki przed sobą stawiamy, to całkowite wycofanie chemicznych detergentów z naszej pracy. Wdrażamy nowoczesne metody sprzątania NanoTechnologySilver i mycie wodą demineralizowaną, z pominięciem wszelkich płynów, mleczek, kwasów. Uświadamiamy naszych odbiorców, że możemy w znaczący sposób wpłynąć na ograniczenie niebezpiecznych substancji, które wlewamy do rur lub wcieramy w sprzątane powierzchnie.
Tylko dzięki wspólnym wysiłkom, możemy zadbać o czyste środowisko. Stawiajmy na ekologiczne sprzątanie, promując zdrowy i naturalny tryb życia. Co więcej, sprzątanie biur naszymi metodami zapewnia hipoalergiczne środowisko pracy.

Zobacz film
KIM JESTEŚMY?

FIRMA SPRZĄTAJĄCA I JEJ MISJA W XXI W.

Korzyści finansowe - MrOffice Firma sprzątająca
Przystępne ceny
Elastyczność
Doświadczenie
Proekologiczność
Sprzątanie biur - MrOffice Firma sprzątająca
Co nas wyróżnia?

Jesteśmy niezawodną firmą sprzątającą

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy. Wiemy też jak ważna jest niezawodna firma sprzątająca.

Terminy na wczoraj, spotkania i inne wyzwania pojawiają się najczęściej w ostatnim momencie. W chwilach, kiedy od natłoku zadań można dostać zadyszki MrOffice oferuje:

  • Sprzątanie biur
  • Sprzątanie hal i magazynów
  • Sprzątanie po remoncie i budowie
  • Sprzątanie domów i mieszkań
  • Mycie okien i elewacji
  • Mycie paneli Fotowoltaicznych

Angażujemy się w powierzone zadania całym sercem, bo lubimy kiedy wszystko jest na swoim miejscu.

Sprzątanie biur, sprzątanie magazynów i hal, mycie okien i elewacji wymaga profesjonalnego przygotowania i przeszkolonego zespołu. Naszym zadaniem jest odciążenie Klienta od myślenia o sprzątaniu, tak by w komfortowych warunkach, które mu stwarzamy, mógł skupić się na swojej pracy. Wkładamy wiele sił i energii w naszą pracę serwisu sprzątającego. Firma sprzątająca MrOffice to zespół ludzi zaangażowanych w to, co robią, elastycznie dostosowujący się do środowiska pracy. Wiemy, jak ważne jest należyte sprzątanie biur, dlatego każdorazowo za wszelkie dobre i złe uwagi jesteśmy wdzięczni, bo dzięki nim możemy poprawiać jakość świadczonych usług sprzątających.

Sprzątamy bez środków chemicznych w oparciu o NanoTechnologySilver – nie lejemy wody, myjemy nią. Dzięki czemu stwarzamy świetne warunki do pracy dla wszystkich wokół.

Napisz lub zadzwoń do nas! 

Skontaktuj się z nami
KIM JESTEŚMY?

FIRMA SPRZĄTAJĄCA I JEJ MISJA W XXI W.

2007-2008 r.

Rozpoczęliśmy wykonywanie sprzątania kamienic na wrocławskim Ołbinie. Idzie nam całkiem nieźle po 2 miesiącach otrzymujemy kolejne nieruchomości do sprzątania.

2008/2009 r.

Internet to potęga, dalsze inwestycje w reklamę, park maszynowy, nową stronę, sprawiają, że wygrywamy konkurs na sprzątanie planu filmowego we Wrocławiu i Legnicy. Towarzyszyliśmy ekipie filmowej „Anonima kobieta nieznana” przez 6 miesięcy sprzątając i domywając wojenne inscenizacje.

2009 r.

Przygoda z Panoramą Firm, zaowocowała zwycięstwem na sprzątanie pierwszego Aquaparku we Wrocławiu! Mieliśmy 7 dni by wymyć ponad 13000 m2 powierzchni szklanych, 5000 m2 ścian, korytarzy, szafek. Udało się!

2010 r.

Sprzątamy wrocławskie schronisko dla zwierząt na Osobowicach.

2011 r.

Z sukcesem zorganizowaliśmy konkurs ekologiczny dla szkół podstawowych, główną nagrodą był komputery, aparaty fotograficzne i gry logiczno-edukacyjne. Nadesłano ponad 200 prac wybraliśmy 21 najlepszych.

2009/2012 r.

Cała Polska przygotowuje się do Euro 2012! Byliśmy częścią tego wydarzenia i towarzyszyliśmy od początku firmie MaxBogl sprzątając i dbając o czystość 24h przez 7 dni w tygodniu. Niezwykła atmosfera, która towarzyszyła temu zleceniu pozwoliła zdobyć kolejnych klientów z tzw. polecenia. 

2016 r.

Powstaje platforma do zamawiania towarów i wyposażenia biurowego on-line, dzięki której skracamy czas dowozu i zamówień do 48h.

2017 r.

Powstanie MrOffice Sp. z o.o.

2017-2018 r.

We współpracy z Impel Cleaning przeprowadzamy doczyszczanie Galerii Handlowej Wroclavia przed generalnym otwarciem. Przy projekcie zatrudniamy ponad 40 osób, prace w szczytowym momencie prowadzone były na 3 zmiany. Posprzątaliśmy ponad 71 000 m2 powierzchni użytkowej nie licząc przeszkleń, odkurzanych ścian itd.