Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Pią.: 8:00–12:00

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl

Sprzatanie hal i magazynów Wrocław

Sprzątanie hal magazynowych Wrocław

Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych, sprzątanie obiektów przemysłowych bez środków chemicznych? Ciężko to sobie wyobrazić, ale dzięki NanoTechnologySilver jesteśmy liderem pod względem wdrażania usług opierających się na czyszczeniu i myciu hal magazynowych samą wodą. Proponowany system sprzątania jest hipoalergiczny. W naszym parku maszynowym posiadamy urządzenia szorująco-czyszczące, dzięki którym czyszczenie hal odbywa się szybko i bez wchodzenia w drogę pracownikom danego obiektu. Przy ustalaniu zakresu czynności dla sprzątania hal produkcyjnych lub obiektów przemysłowych każdorazowo dostosowujemy usługę do godzin pracy danej firmy. Nasz zespół posiada odpowiednie przeszkolenie BHP, dzięki czemu sprzątanie magazynów produkcyjnych, hal, obiektów, świadczymy w oparciu o bezpieczeństwo nasze i pracowników Klienta.

Sprzątanie hal Wrocław - zakres prac

 • Zamiatanie i odkurzanie
 • Maszynowe mycie powierzchni
 • Maszynowe mycie powierzchni z wykorzystaniem samojezdnych maszyn czyszczących
 • Odkurzanie i mycie regałów ekranów
 • Mycie toalet
 • Mycie bram
 • Odkurzanie i mycie elementów konstrukcji
 • Odkurzanie i mycie rur oraz klimatyzacji
 • Utrzymanie czystości w szatniach

Czyszczenie hal Wrocław

Nie boimy się wyzwań, dlatego czyszczenie hal o dużych powierzchniach nie stanowi dla nas problemu. Sprzątanie hal produkcyjnych, czy magazynów to dla naszych pracowników codzienność. Jako wykwalifikowana ekipa sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem, stawiamy na jakość naszych usług, które bezpośrednio przekładają się na zadowolenie klienta. To dzięki zaangażowaniu i lojalności pracowników, możemy poszczycić się świetną opinii o naszej firmie, zarówno w Internecie jak i wśród klientów, którzy indywidualnie dziękują nam za wykonaną pracę.

Sprzątanie magazynów Wrocław

Nasz park maszynowy jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który świetnie sprawdza się w obiektach takich jak magazyny i hale produkcyjne. Sprzątanie magazynów odbywa się z wykorzystaniem samojezdnych urządzeń, które w połączeniu z zaangażowaniem pracowników ekipy sprzątającej gwarantuje wysoką jakość usług sprzątania.

Sprzątanie magazynów i hal Wrocław

Napisz do nas

  Sprzątanie bez chemii