Pon.– Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte
Sprzątanie hal i magazynów
Home > Usługi > Sprzątanie hal i magazynów
Sprzątanie hal magazynowych

Sprzątanie hal magazynowych Wrocław

Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych, sprzątanie obiektów przemysłowych bez środków chemicznych? Ciężko to sobie wyobrazić, ale dzięki NanoTechnologySilver jesteśmy liderem pod względem wdrażania usług opierających się na czyszczeniu i myciu hal magazynowych samą wodą.

Proponowany system sprzątania jest hipoalergiczny. W naszym parku maszynowym posiadamy urządzenia szorująco-czyszczące, dzięki którym czyszczenie hal odbywa się szybko i bez wchodzenia w drogę pracownikom danego obiektu.

Przy ustalaniu zakresu czynności dla sprzątania hal produkcyjnych lub obiektów przemysłowych każdorazowo dostosowujemy usługę do godzin pracy danej firmy. Nasz zespół posiada odpowiednie przeszkolenie BHP, dzięki czemu sprzątanie magazynów produkcyjnych, hal, obiektów, świadczymy w oparciu o bezpieczeństwo nasze i pracowników Klienta.

Sprzątanie hal Wrocław - zakres prac

  • Zamiatanie i odkurzanie
  • Maszynowe mycie powierzchni
  • Maszynowe mycie powierzchni z wykorzystaniem samojezdnych maszyn czyszczących
  • Odkurzanie i mycie regałów ekranów
     Mycie toalet
  • Mycie bram
  • Odkurzanie i mycie elementów  konstrukcji
  • Odkurzanie i mycie rur oraz klimatyzacji
  • Utrzymanie czystości  w szatniach

Czyszczenie hal Wrocław

Nie boimy się wyzwań, dlatego czyszczenie hal o dużych powierzchniach nie stanowi dla nas problemu. Sprzątanie hal produkcyjnych, czy magazynów to dla naszych pracowników codzienność.

Jako wykwalifikowana ekipa sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem, stawiamy na jakość naszych usług, które bezpośrednio przekładają się na zadowolenie klienta.

To dzięki zaangażowaniu i lojalności pracowników, możemy poszczycić się świetną opinią o naszej firmie, zarówno w Internecie jak i wśród klientów, którzy indywidualnie dziękują nam za wykonaną pracę.
Czyszczenie hal

Sprzątanie magazynów Wrocław

Nasz park maszynowy jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który świetnie sprawdza się w obiektach takich jak magazyny i hale produkcyjne.

Sprzątanie magazynów odbywa się z wykorzystaniem samojezdnych urządzeń, które w połączeniu z zaangażowaniem pracowników ekipy sprzątającej gwarantują wysoką jakość usług sprzątania.

Zakres usług sprzątania hal i magazynów

Wioletta
Ekspert ds. sprzątania hal
i magazynów

Poznaj porady Wioletty

Czystość bez kompromisów z Wiolettą. Twoje hale
i magazyny w najlepszych rękach