Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl

Tak sprzątamy

Przed
Po
Przed
Po
Eko sprzątanie

Fundamentem MrOffice są wartości, które wyznaczają kierunek rozwoju ekologicznych i zrównoważonych firm, które w swoim portfolio mają wpisaną troskę o biosferę i przyszłe pokolenia. Usługi, które świadczymy dla naszych Klientów opieramy na NanoTechnologySilver, i ograniczeniu do minimum używania środków chemicznych i plastiku.

  • Nowoczesna i innowacyjna firma sprzątająca to wiedza i metody odpowiedniego świadczenia usług:
  • Sprzątanie biur,
  • Sprzątanie hal i magazynów,
  • Sprzątanie po remoncie i budowie,
  • Sprzątanie domów i mieszkań,
  • Mycie okien i elewacji,
  • Mycie paneli Fotowoltaicznych,

Non stop poszukujemy rozwiązań, które umożliwiają realizację usług sprzątających w zgodzie z filozofią ZERO WASTE. 

Udział w międzynarodowych targach, szkolenia, czyściwa, woda zdemineralizowana, najwyższej jakości sprzęt do świadczenia serwisów porządkowych to podstawy, na których budujemy nową jakość w świadczeniu usług. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi partnerami, którzy podobnie jak my poszukują najlepszych i najbardziej energooszczędnych rozwiązań, dzięki temu korzystamy i proponujemy naszym Klientom najlepszej klasy sprzęt.

Doczyścimy każdą powierzchnię! Sprzątanie hal i magazynów, sprzątanie po remoncie i budowie, wszystko bez względu na rodzaj zabrudzenia, sprzątamy i czyścimy! Używamy wody, wykluczając do 90% wszelkie detergenty i środki chemiczne.

Profesjonalne usługi porządkowe
Sprzątanie biur - MrOffice Firma sprzątająca

Odbiorcy naszych usług zyskują hipoalergiczne środowisko pracy, nie są narażeni na wdychanie szkodliwych substancji chemicznych. Sprzątanie biur lub sprzątanie domów i mieszkań bez środków chemicznych to bezpieczeństwo dla Klientów i naszych pracowników, na zdrowiu których najbardziej nam zależy.

Mycie okien i elewacji Ionic System to brak smug, a dzięki zastosowaniu antystatycznej rękawicy, zero osadzania się kurzu i pyłu nawet do kilkunastu tygodni.

Poza szkoleniami dla kadry zarządzającej szczególną uwagę poświęcamy naszym koleżankom i kolegom wykonującym serwisy sprzątające. Zespół MrOffice przechodzi okresowe szkolenia, dzięki czemu na bieżąco, wiedza zdobywana latami wykorzystywana jest przy serwisach sprzątających.

Z pasją i radością zarażamy nowych Klientów naszymi pomysłami. Udowadniamy, że sprzątanie bez używania środków chemicznych jest możliwe!

Dołącz do naszych Klientów! Do 5% od każdej wystawionej faktury przekazujemy na Fundację Ambasada Pszczół!

Nasi partnerzy