Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl

Sprzątanie mieszkań Wrocław

Sprzątanie domów i mieszkań Wrocław już od 2222 zł

Sprzątanie mieszkania to usługa, którą warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Jako profesjonalna ekipa świadcząca usługi porządkowe we Wrocławiu i okolicach, mamy świadomość, jak czasochłonne może być sprzątanie całego mieszkania, lub domu. Nie każdy potrafi, bądź lubi prace, takie jak odkurzanie, ścieranie kurzu, czy mycie okien w mieszkaniu. MrOffice wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy te obowiązki wolą powierzyć specjalistycznej firmie. Oferujemy sprzątanie mieszkań w formie jednorazowej usługi, jak również cyklicznych wizyt specjalistów od sprzątania. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszymi ekspertami, by outsourcing sprzątania stał się formalnością.

Sprzątanie domów Wrocław

Nasi specjaliści nie boją się wyzwań, dlatego sprzątanie domów o różnych powierzchniach nie stanowi dla nas problemu. Nie ważne czy całkowita powierzchnia domu to 100 m², 200 m² czy 300  m². Do każdego zlecenia podchodzimy z  zaangażowaniem, ponieważ naszym celem jest perfekcyjne sprzątanie domu, które w efekcie przekłada się na satysfakcję Klientów. Przeprowadzając wstępny wywiad dotyczący wymagań po stronie zleceniodawcy, określamy zasoby potrzebne do realizacji sprzątania, a także ustalamy indywidualny termin wykonania usługi.

Sprzątanie mieszkań i domów Wrocław

Dysponujemy ekipą sprzątającą z wieloletnim doświadczeniem. Zaangażowanie naszych pracowników, dokładność sprzątania w najmniejszych detalach, to cechy, które charakteryzują firmą sprzątającą MrOffice. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu sprzątanie mieszkań i domów jest o wiele szybsze, niż prace porządkowe wykonywane przez właścicieli nieruchomości. Warto też podkreślić, że jako nieliczni w branży, nie wykorzystujemy środków chemicznych do sprzątania. Mamy świadomość ekologicznego podejścia do usług porządkowych. W poczuciu odpowiedzialności za środowisko, dbamy o czyste powietrze, zdrowie pracowników i Klientów. Produkty, których używamy, czyszczą i eliminują toksyny, a także są hipoalergiczne. Od dzisiaj, sprzątanie mieszkań i domów może być proste. Wystarczy, że zlecą Państwo usługi porządkowe skutecznej i ekologicznej firmie sprzątającej.

Sprzątanie domów  i mieszkań - zakres prac

 •     odkurzanie pomieszczeń, podłóg
 •     odkurzanie i czyszczenie dywanów, wykładzin
 •     mycie podłóg w pomieszczeniach
 •     mycie szyb, okien, przeszkleń, drzwi balkonowych
 •     wycieranie kurzu z mebli, obrazów, parapetów, grzejników, gniazdek, trudno dostępnych miejsc
 •     sprzątanie toalety i łazienki (prysznica, wanny, umywalki, sedesu)
 •     mycie luster
 •     mycie mebli
 •     mycie lodówki, mikrofalówki, piekarnika, okapu
 •     mycie blatów, płyty kuchennej
 •     doczyszczanie detali
 •     sprzątanie balkonu, tarasu, wiatrołapu
 •     opróżnianie koszy na śmieci

Zakres dodatkowych prac ustalimy indywidualnie, w ramach zapotrzebowania Klienta.

Sprzątanie mieszkań cennik Wrocław

Koszt sprzątania mieszkania, lub domu zależy m.in. od takich czynników jak:

 •   całkowita powierzchnia sprzątania  mieszkania/domu
 •   zakres prac porządkowych
 •   rodzaj skomplikowania prac

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego już od pierwszego kontaktu z Klientem badamy jego potrzeby, by maksymalnie jasno i transparentnie przedstawić ofertę sprzątania. Oprócz standardowych usług sprzątania domów i mieszkań, jesteśmy otwarci na potrzeby Klienów w zakresie dodatkowych usług sprzątania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, w celu zbadania Państwa potrzeb i ustalenia szczegółów.

Warto też podkreślić, iż ceny które przedstawiamy, są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT (23%).

Jednorazowe sprzątanie mieszkania i domu we Wrocławiu

Kompleksowe i generalne sprzątanie na potrzeby sprzedaży nieruchomości, czy imprezy okolicznościowej, jest dla naszej firmy codziennością. Znamy się na skutecznym sprzątaniu domów i mieszkań. Nasza ekipa sprząta ekspresowo, dbając o szczegóły pod każdym względem. Mogą Państwo zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu, o czym świadczą opinie naszych Klientów. Jednorazowe sprzątanie mieszkania i domu poparte jest ustaleniem zakresu prac, który zrealizujemy.

Cykliczne sprzątanie domu i mieszkania we Wrocławiu

Oferujemy także cykliczne usługi sprzątania. Klienci, którzy zaufali firmie sprzątającej MrOffice, bardzo często wybierają tę opcję, widząc jakie korzyści płyną ze współpracy z nami. Oszczędność czasu, a co najważniejsze efekt sprzątania w korzystnej cenie, sprawia, że nasze usługi stają się codziennością w wielu mieszkaniach i domach mieszkańców Wrocławia.

Napisz do nas

  Sprzątanie bez chemii