Pon.– Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte
Mycie okien i elewacji
Home > Usługi > Mycie okien i elewacji
Mycie okien
Mycie okien Wrocław

Mycie okien Wrocław

Mycie okien i elewacji w budynkach biurowych, witrynach sklepowych, galeriach handlowych. Mycie w trudno dostępnych miejscach dla zespołu MrOffice nie stanowi żadnego problemu.

Mycie okien i wszelkiego rodzaju przeszkleń wykonujemy bez użycia środków chemicznych. Mycie okien i elewacji wykonujemy systemem YONIC i NanoTechnologySilver, dzięki zastosowaniu zestawów teleskopowych z wykorzystaniem wody zdemineralizowanej docieramy w każde miejsce.

Wysokościowe mycie okien w trudno dostępnych punktach i budynkach, w których nowoczesna architektura uniemożliwia wykorzystanie podnośników lub urządzeń teleskopowych jest dla nas możliwością zaprezentowania profesjonalnych usług i umiejętności naszych alpinistów.
ZAKRES PRAC

Mycie okien na wysokości Wrocław

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia okien na wysokości do 40 metrów. Wykonujemy nietypowe i trudne zlecenia mycia szyb i przeszkleń w budynkach biurowych, galeriach, halach, magazynach przemysłowych, sklepach. 
Dzięki umiejętnościom alpinistycznym naszych pracowników, mycie okien na wysokościach nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu nasze usługi obejmują:
  • Mycie okien do 3 metrów
  • Mycie powierzchni szklanych powyżej 3 m
  • Mycie witryn sklepowych
  • Mycie elewacji i ich doczyszczanie
  • Mycie przeszkleń w trudno dostępnych punktach
  • Wysokościowe mycie okien (do40m)
Nie boimy się wyzwań, dlatego czyszczenie hal o dużych powierzchniach nie stanowi dla nas problemu. Sprzątanie hal produkcyjnych, czy magazynów to dla naszych pracowników codzienność.

Jako wykwalifikowana ekipa sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem, stawiamy na jakość naszych usług, które bezpośrednio przekładają się na zadowolenie klienta.

To dzięki zaangażowaniu i lojalności pracowników, możemy poszczycić się świetną opinią o naszej firmie, zarówno w Internecie jak i wśród klientów, którzy indywidualnie dziękują nam za wykonaną pracę.
Mycie okien na wysokości
Jak sprzątamy

Mycie szyb i usuwanie graffiti Wrocław

Przed myciem szyb i usuwaniem graffiti
Przed myciem szyb i usuwaniem graffiti
Przed myciem szyb i usuwaniem graffiti
Po myciu szyb i usuwaniu graffiti
Po myciu szyb i usuwaniu graffiti
Po myciu szyb i usuwaniu graffiti
Mycie szyb
Jak sprzątamy

Mycie szyb Wrocław

Jeśli zależy Państwu na tym, aby Państwa okna zostały solidnie i skrupulatnie wymyte, czy doczyszczone, na przykład w pomieszczeniach po remoncie, albo w budynku świeżo oddanym do użytku po pracach budowlanych, to wybór firmy MrOffice będzie z całą pewnością trafną i udaną decyzją.

Nasi pracownicy mają praktykę w myciu szyb na dużych wysokościach, w tak zwanym alpinistycznym, czyli wysokościowym myciu okien. Toteż dokładne doczyszczanie lub mycie okien, przeszkleń i szyb, a także trudno dostępnych przeszkleń na każdym poziomie wysokości nie nastręcza dla nas żadnych przeszkód ani trudności. Równie dokładnie i z zaangażowaniem myjemy witryny w biurowcach, czy w sklepach.

Po zrealizowaniu przez MrOffice usługi umycia witryn zwrócą one uwagę swą schludnością i nieskazitelnym wyglądem. Tym samym ich estetyczny, wypielęgnowany i zadbany widok będzie dostrzegalny także i dla Państwa klientów. Wykonujemy również wysokościowe mycie okien, szklanych elewacji i pragniemy zapewnić Państwa, iż po wyczyszczeniu i wymyciu przez nas szklanej fasady budynku imponuje ona swoim blaskiem i czystością.
Doczyszczanie witryn i elewacji
Doczyszczanie witryn i elewacji
Doczyszczanie witryn i elewacji
DOCZYSZCZANIE

Doczyszczanie witryn i elewacji Wrocław

Firma MrOffice zajmuje się też doprowadzaniem do czystości wszelkiego rodzaju elewacji, czyli zewnętrznych ścian budynku wraz z występującymi na nich elementami architektonicznymi, tzw mycie elewacji. Już wzmiankowaliśmy powyżej, iż myjemy, czyścimy i doczyszczamy szklane fasady budynków.

Podobnie jak przy myciu okien, nasze prace przy czyszczeniu i myciu elewacji, jesteśmy przygotowani wykonywać fachowo na każdej wysokości. Można wręcz powiedzieć, że alpinistyczne, wysokościowe mycie elewacji wszelkiego typu budynków stanowi pasję dla osób zatrudnionych w MrOffice.
WITRYNY I ELEWACJE

Mycie witryn i elewacji Wrocław bez chemii

Do mycia okien i elewacji nie stosujemy detergentów, czyli środków chemicznych, lecz wykorzystujemy środki czystości powstałe na bazie substancji naturalnych. Tym samym ich wpływ na środowisko jest nieszkodliwy.

Rzetelnie, starannie i kompetentnie doprowadzamy do czystości elewację frontową (fasadę), jak i elewację tylną oraz elewacje boczne.
Umiejętnie i odpowiedzialnie myjemy i doczyszczamy elewacje wykonane z różnego rodzaju materiału.

Mamy wiedzę i praktykę w myciu elewacji z kamienia naturalnego, z cegły, z płytek klinkierowych, z tworzywa sztucznego, z paneli elewacyjnych, elewacji szklanych, drewnianych, tynkowych.
Dodajmy, że czyszczenie i mycie elewacji przez MrOffice usuwa nie tylko wszelkie zabrudzenia, lecz także glony, grzyby i porosty.

Po pracach porządkowych wykonanych przez MrOffice, elewacja jest nie tylko wyczyszczona i odświeżona, ale także odnowiona. Bez obaw mogą Państwo powierzyć zawodowcom z firmy MrOffice wszelkie prace porządkowe, a w tym mieści się mycie okien, czyszczenie i doczyszczanie szyb, przeszkleń i elewacji budynków.
Mycie witryn i elewacji
Mycie okien cennik
CENNIK

Mycie okien Wrocław cennik

Cena mycia okien zależy od ich rodzaju, np okna jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trzyskrzydłowe, drzwi balkonowe, typu przeszkleń np witryny sklepowe, okna na wysokości, a także powierzchni do mycia, czyli metrażu przeszkleń.

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cennik mycia okien jest stopień skomplikowania prac i dostępności przeszkleń.
Krzysztof
Ekspert ds. mycia okien
i elewacji

Poznaj porady Krzysztofa

Z Krzysztofem zawsze masz czystą perspektywę. Ekspert mycia okien
i elewacji, zapewniający krystaliczną czystość.