Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl


Mycie okien Wrocław

Mycie okien i elewacji w budynkach biurowych, witrynach sklepowych, galeriach handlowych. Mycie w trudno dostępnych miejscach dla zespołu MrOffice nie stanowi żadnego problemu. Mycie okien i wszelkiego rodzaju przeszkleń wykonujemy bez użycia środków chemicznych. Mycie okien i elewacji wykonujemy systemem YONIC I NanoTechnologySilver, dzięki zastosowaniu zestawów teleskopowych z wykorzystaniem wody zdemineralizowanej docieramy w każde miejsce. Wysokościowe mycie okien w trudno dostępnych punktach i budynkach, w których nowoczesna architektura uniemożliwia wykorzystanie podnośników lub urządzeń teleskopowych jest dla nas możliwością zaprezentowania profesjonalnych usług i umiejętności naszych alpinistów.

Mycie okien na wysokości Wrocław

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia okien na wysokości do 40 metrów. Wykonujemy nietypowe i trudne zlecenia mycia szyb i przeszkleń w budynkach biurowych, galeriach, halach, magazynach przemysłowych, sklepach. Dzięki umiejętnościom alpinistycznym naszych pracowników, mycie okien na wysokościach nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu nasze usługi obejmują:

 • Mycie okien do 3 metrów
 • Mycie powierzchni szklanych powyżej 3 m
 • Mycie witryn sklepowych
 • Mycie elewacji i ich doczyszczanie
 • Mycie przeszkleń w trudno dostępnych punkach
 • Wysokościowe mycie okien (do 40m)

Firma MrOffice, specjalizująca się w sprzątaniu, oferuje Państwu swe usługi w zakresie mycia elewacji i doczyszczania każdego typu okien, szyb i witryn oraz czyszczenia, doczyszczania i mycia wszelkiego rodzaju elewacji budynków.
Pragniemy upewnić potencjalnych usługobiorców, iż MrOffice spełnia swe usługi sprzątania profesjonalnie, ponieważ dysponujemy przeszkolonym i doświadczonym zespołem osób. Dodatkowo nasi pracownicy mają entuzjastyczną i pełną zapału postawę wobec spełnianych obowiązków.
Stosowanie przez MrOffice ekologicznych i naturalnych środków stanowi naszą misję, gdyż celem MrOffice jest przyczynianie się i propagowanie przyjaznego całej naturze sposobu życia. Postawa szacunku dla środowiska z pewnością odróżnia MrOffice od pozostałych firm sprzątających.

Mycie szyb i usuwanie graffiti Wrocław - zdjęcia przed

Mycie szyb i usuwanie graffiti Wrocław - zdjęcia po

Mycie szyb Wrocław

Jeśli zależy Państwu na tym, aby Państwa okna zostały solidnie i skrupulatnie wymyte, czy doczyszczone, na przykład w pomieszczeniach po remoncie, albo w budynku świeżo oddanym do użytku po pracach budowlanych, to wybór firmy MrOffice będzie z całą pewnością trafną i udaną decyzją.
Nasi pracownicy mają praktykę w myciu szyb na dużych wysokościach, w tak zwanym alpinistycznym, czyli wysokościowym myciu okien. Toteż dokładne doczyszczanie lub mycie okien, przeszkleń i szyb, a także trudno dostępnych przeszkleń na każdym poziomie wysokości nie nastręcza dla nas żadnych przeszkód ani trudności.
Równie dokładnie i z zaangażowaniem myjemy witryny w biurowcach, czy w sklepach. Po zrealizowaniu przez MrOffice usługi umycia witryn zwrócą one uwagę swą schludnością i nieskazitelnym wyglądem. Tym samym ich estetyczny, wypielęgnowany i zadbany widok będzie dostrzegalny także i dla Państwa klientów.
Wykonujemy również wysokościowe mycie okien, szklanych elewacji, i pragniemy zapewnić Państwa, iż po wyczyszczeniu i wymyciu przez nas szklanej fasady budynku imponuje ona swoim blaskiem i czystością.

Doczyszczanie witryn i elewacji Wrocław

Firma MrOffice zajmuje się też doprowadzaniem do czystości wszelkiego rodzaju elewacji, czyli zewnętrznych ścian budynku wraz z występującymi na nich elementami architektonicznymi, tzw mycie elewacji.
Już wzmiankowaliśmy powyżej, iż myjemy, czyścimy i doczyszczamy szklane fasady budynków.
Podobnie jak przy myciu okien, nasze prace przy czyszczeniu i myciu elewacji, jesteśmy przygotowani wykonywać fachowo na każdej wysokości.

Można wręcz powiedzieć, że alpinistyczne, wysokościowe mycie elewacji wszelkiego typu budynków stanowi pasję dla osób zatrudnionych w MrOffice. Zobacz mycie elewacji Wrocław.

Mycie witryn i elewacji Wrocław bez chemii

Do mycia okien i elewacji nie stosujemy detergentów, czyli środków chemicznych, lecz wykorzystujemy środki czystości powstałe na bazie substancji naturalnych. Tym samym ich wpływ na środowisko jest nieszkodliwy.
Rzetelnie, starannie i kompetentnie doprowadzamy do czystości elewację frontową (fasadę), jak i elewację tylną oraz elewacje boczne.

Umiejętnie i odpowiedzialnie myjemy i doczyszczamy elewacje wykonane z różnego rodzaju materiału.
Mamy wiedzę i praktykę w myciu elewacji z kamienia naturalnego, z cegły, z płytek klinkierowych, z tworzywa sztucznego, z paneli elewacyjnych, elewacji szklanych, drewnianych, tynkowych.

Dodajmy, że czyszczenie i mycie elewacji przez MrOffice usuwa nie tylko wszelkie zabrudzenia, lecz także glony, grzyby i porosty.

Po pracach porządkowych wykonanych przez MrOffice, elewacja jest nie tylko wyczyszczona i odświeżona, ale także odnowiona. Bez obaw mogą Państwo powierzyć zawodowcom z firmy MrOffice wszelkie prace porządkowe, a w tym mieści się mycie okien, czyszczenie i doczyszczanie szyb, przeszkleń i elewacji budynków.

Mycie okien Wrocław cennik

Cena mycia okien zależy od ich rodzaju, np okna jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trzyskrzydłowe, drzwi balkonowe, typu przeszkleń np witryny sklepowe, okna na wysokości, a także powierzchni do mycia, czyli metrażu przeszkleń. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cennik mycia okien jest stopień skomplikowania prac i dostępności przeszkleń.

Mycie powierzchni szklanych, elewacji, fasad, szyb, okien

  Sprzątanie bez chemii

  Mycie okien do 3 metrów - pracownicy firmy MrOffice specjalizują się w myciu okien o wysokości do 3 metrów. Korzystają z profesjonalnych narzędzi i środków czyszczących, aby dokładnie oczyścić szyby z zabrudzeń, plam i osadów, zapewniając klarowny widok i estetyczny wygląd okien.

  Mycie powierzchni szklanych powyżej 3m - firma MrOffice oferuje również usługę mycia powierzchni szklanych znajdujących się powyżej 3 metrów. Pracownicy posiadają odpowiednie szkolenie i wyposażenie, aby skutecznie oczyścić te trudno dostępne obszary, zapewniając czystość i przezroczystość powierzchni.

  Mycie witryn sklepowych - usługa mycia witryn sklepowych jest jednym z głównych obszarów działań firmy MrOffice. Pracownicy profesjonalnie i dokładnie myją witryny, usuwając plamy, kurz, odciski palców i inne zabrudzenia, aby zapewnić atrakcyjny wygląd sklepu i przyciągnąć uwagę klientów.

  Mycie elewacji i ich doczyszczanie - firma MrOffice oferuje usługę mycia elewacji budynków. Pracownicy używają specjalistycznego sprzętu, takiego jak myjki ciśnieniowe czy podnośniki, aby dotrzeć do różnych poziomów elewacji i dokładnie je oczyścić. Usuwają brud, zanieczyszczenia, naloty oraz osady, przywracając elewacji świeży wygląd.

  Mycie przeszkleń w trudno dostępnych punktach - pracownicy MrOffice mają umiejętności i doświadczenie w myciu przeszkleń w trudno dostępnych punktach. Dzięki specjalistycznym narzędziom i technikom czyszczącym, są w stanie dotrzeć do wąskich szczelin, zakamarków oraz wysoko położonych przeszkleń, zapewniając ich kompleksowe i skuteczne oczyszczenie.

  Wysokościowe mycie okien (do 40m) - firma MrOffice posiada wyspecjalizowany zespół do wykonywania usług wysokościowego mycia okien. Pracownicy są przeszkoleni w technikach i zabezpieczeniach, aby dokładnie umyć okna nawet na dużych wysokościach do 40 metrów. Wykorzystują odpowiednie sprzęty, takie jak podnośniki czy platformy wysięgnikowe, oraz specjalistyczne środki czyszczące, aby zapewnić czystość i klarowność okien na różnych piętrach budynków. Dzięki temu klientom zapewniana jest doskonała jakość usługi, a okna prezentują się nieskazitelnie czyste.