Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl


Mycie paneli fotowoltaicznych Wrocław

Mycie paneli fotowoltaicznych Wrocław

Zalegający brud i nieczystości na panelach fotowoltaicznych, powodują obniżenie ich efektywności, czyli zmniejszają ilość generowanej energii elektrycznej. Kurz i inne nieczystości sprawiają, że do paneli dociera mniejsza ilość promieni słonecznych, niż powinna w przypadku nowej, lub czystej instalacji fotowoltaicznej. Firma MR Office staje naprzeciwko problemowi brudnych solarów, oferując usługę mycia paneli fotowoltaicznych na teranie Wrocławia i okolic, ale także w całej Polsce.

Jak często myć panele solarne?

Panele fotowoltaiczne powinny być myte co najmniej dwa razy w roku, co warunkuje ich prawidłowe działanie w zakresie generowania właściwej mocy, wynikającej z powierzchni solarów. Częstotliwość mycia fotowoltaiki zależy też od obszaru, na którym są one zainstalowane. W przypadku obszarów narażonych na częstsze pylenie, zabrudzenia, mycie powinno odbywać się częściej.

Mycie fotowoltaiki we Wrocławiu, okolicach i całej Polsce

Firma sprzątająca MrOffice, świadczy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia paneli fotowoltaicznych przede wszystkich na terenie Wrocławia i w jego okolicach. Nie zamykamy się jednak wyłącznie na rynek lokalny, usługę świadczymy też na teranie całej Polski.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia paneli fotowoltaicznych, który umożliwia nam sprawne i profesjonalne mycie i czyszczenie solarów.

Ile kosztuje mycie paneli fotowoltaicznych - CENA

Koszt mycia i czyszczenia paneli fotowoltaicznych jest zależny od ich powierzchni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu ustalenia szczegółowych kosztów usługi.

Czyszczenie paneli fotowoltaicznych - OFERTA

  • Mycie paneli fotowoltaicznych
  • Mycie paneli wodą zdemineralizowaną
  • Mycie paneli na dachach
  • Mycie paneli solarnych
  • Mycie paneli fotowoltaicznych w trudno dostępnych punkach

Skorzystaj z usługi mycia paneli fotowoltaicznych

Napisz do nas

    Sprzątanie bez chemii