Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Pią.: 8:00–12:00

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl

Sprzatanie po remoncie i budowie Wrocław

Sprzątanie po remoncie Wrocław

Sprzątanie po remoncie? Sprzątanie po budowie? W firmie sprzątającej MrOffice wiemy, że remont, lub budowa kończą się sporym bałaganem. Dzięki nowoczesnym narzędziom, które wykorzystujemy przy sprzątaniu po remoncie, nasi Klienci mogą być pewni bardzo dobrze wykonanej usługi. Pracownicy MrOffice posiadają odpowiednie doświadczenie i lata praktyki przy sprzątaniu nowo wybudowanych obiektów. Usługę sprzątania po remontach i budowach wyceniamy po wizji lokalnej. Przy sprzątaniu i doczyszczaniu po budowie wykorzystujemy naturalne detergenty, zwracamy szczególną uwagę na korzystanie z produktów nieszkodliwych dla środowiska. Pamiętając o tym, że sprzątanie po remoncie wymaga dużej ilości wody, proponujemy Klientowi mycie powierzchni ścian w halach, mycie ściany w magazynie, mycie okien, myci elewacji w hali, w oparciu o wodę zdemineralizowaną. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wiedzy nt. technologii, sprzątanie pobudowlane lub remoncie, jest bezpieczne i nie grozi uszkodzeniem nowo oddawanych powierzchni.

Doczyszczanie pobudowlane Wrocław

Jesteśmy firmą sprzątającą z Dolnego Śląska, z bogatym doświadczeniem w doczyszczanie pobudowlanym obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak hale produkcyjne i magazyny. Dysponujemy sprzętem, który świetnie sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Nasi pracownicy znają potrzeby klientów i starannie wykonują obowiązki, aby każdy obiekt po wykonanej usłudze wyglądał czysto i efektownie. Oprócz doświadczenia w doczyszczaniu dużych obiektów, świadczymy usługi doczyszczania poremontowego i pobudowanego w zakresie mniejszych pomieszczeń. Stosujemy środki ekologiczne, które nie niszczą doczyszczanych powierzchni, a także środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzątanie po budowie Wrocław - zakres prac

 • Doczyszczanie pobudowlane kafli i powierzchni płaskich
 • Doczyszczanie powierzchni zabezpieczonych żywicą
 • Mycie konstrukcji metalowych
 • Mycie rur
 • Sprzątanie w toaletach
 • Mycie okien i powierzchni szklanych
 • Usuwanie kurzu i pyłu
 • Usuwanie plam z farb, rozpuszczalników, olejów
 • Odkurzanie wykładzin
 • Nakładanie polimerów zabezpieczających
 • Oraz inne usługi, które pozwolą oddać obiekt pod klucz

Sprzątanie po remoncie CENNIK - sprzątanie po budowie CENNIK

Jako profesjonaliści w sprzątaniu po budowach i remontach wiemy, że tylko wizja lokalna na miejscu obiektu wymagającego usług porządkowych jest gwarantem uczciwej wyceny sprzątania. Zachęcamy Państwo do kontaktu z nami, abyśmy mogli poznać szczegóły i Państwa potrzeby, dzięki czemu będziemy mogli indywidualnie podejść do wyceny usługi sprzątania. Koszt prac będzie zależał m.in od wielkości powierzchni, a ostateczna cena sprzątania po remoncie i budowie uwzględni wymagany zakres prac.

Sprzątanie po budowie i remoncie Wrocław

Napisz do nas

  Sprzątanie bez chemii