Pon.–Czw.: 8:00–17:00, Piątek - zamknięte

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław

kontakt@mroffice.pl

Sprzątanie biur - jak i czym myć podłogi? 

8 grudnia 2021

Sprzątanie biur bywa sporym wyzwaniem, w MrOffice robimy wszystko by korzystnie działać na środowisko pracy naszych Klientów. Żyjemy w czasach, kiedy bycie EKO nie jest jedynie własną potrzebą, ale rozwiązaniem wielu konfliktów, których negatywne działania odczuwamy do dziś. W MrOffice szczycimy się tym, że jesteśmy innowacyjni, SZYBCY I EKOLOGICZNI.

Sprzątanie i mycie podłóg opieramy o NanoTechnologySilver dzięki czemu osiągamy znakomite efekty, a to wszystko bez wykorzystywania środków chemicznych. Technika sprzątania opierająca się na wykorzystaniu wody, sody oczyszczonej oraz włókien czyściw sprawdza się w małych i dużych biurach. Uzyskany efekt WOW utrzymuje się nie tylko dłużej, ale jest bezpieczniejszy dla środowiska i ludzi. Dodatkowo, każdorazowo przy myciu podłóg zwracamy uwagę na to ile wody zużywamy i jak dużo dzięki zastosowaniu czyściw Raypath ograniczamy jej zużycia. Mniejsze rachunki z MrOffice za wodę gwarantowane!

Sprzątanie biur! Jesteśmy skuteczni i profesjonalni, nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach, zdobywając nowe uprawnienia, wiedzę i doświadczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań osiągamy zadowolenie po obu stronach współpracy – na każdym etapie.

Sprzątanie bez chemii